Menu
Vallensbæk IF (M) mod Solrød FC (Liga 2) Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (09) 21/22 • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter 24-08-2021 Kl. 18.30
ude logo
Vallensbæk IF (M)
7
8
19°
3,2m/s
0ml.
20:24Kl.
Leveret af
ude logo
Solrød FC (Liga 2)

StillingUngdomspokalen U13 Drenge 8:8 (09) 21/22 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Greve Fodbold (Liga 2) 2 2 0 0 6
2 B93 (Liga 2) 2 2 0 0 6
3 Ølstykke FC (Liga 2) 2 2 0 0 6
4 Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1) 2 2 0 0 6
5 HB Køge (Liga 1) 2 2 0 0 6
6 Brøndbyernes IF (Liga 1) 2 2 0 0 6
7 Frem (Liga 2) 2 2 0 0 6
8 Fix (Liga 2) 2 2 0 0 6
9 Hvidovre IF (Liga 2) 2 2 0 0 6
10 AC Amager (Liga 2) 2 2 0 0 6
11 LSF (M) 2 2 0 0 6
12 Hørsholm-Usserød IK (Liga 2) 2 2 0 0 6
13 HIK (Liga 2) 2 2 0 0 6
14 Nykøbing FC (Liga 2) 2 2 0 0 6
15 KB (Liga 1) 1 1 0 0 3
16 Farum BK (Liga 1) 1 1 0 0 3
17 Næstved I.F.(Liga 1) 2 1 0 1 3
18 Holbæk B&I (Liga 2) 2 1 0 1 3
19 B 1903 (Liga 2) 2 1 0 1 3
20 Gladsaxe-Hero BK (Liga 2) 2 1 0 1 3
21 FC Helsingør (Liga 2) 2 1 0 1 3
22 Roskilde Boldklub (Liga 2) 2 1 0 1 3
23 Værløse BK (M) 2 1 0 1 3
24 Sundby Bk. (Liga 2) 2 1 0 1 3
25 Slagelse B&I (Liga 2) 2 1 0 1 3
26 Solrød FC (Liga 2) 2 1 0 1 3
27 FC Holte (1) 2 1 0 1 3
28 A27 (Liga 2) 2 1 0 1 3
29 Herlev IF (M) 2 1 0 1 3
30 GVI (Liga 2) 2 1 0 1 3
31 Hillerød Fodbold (M) 2 1 0 1 3
32 BSF (1) 2 1 0 1 3
33 Vinder Gladsaxe/Vanløse 0 0 0 0 0
34 Vinder Glostrup/Brøndby 0 0 0 0 0
35 Vinder Herlev-Aakanden 0 0 0 0 0
36 Vinder Holbæk/HB Køge 0 0 0 0 0
37 Vinder Hvidovre/Roskilde 0 0 0 0 0
38 Vinder Valby/Hillerød 0 0 0 0 0
39 FA 2000 (Liga 2) 1 0 0 1 0
40 Vallensbæk IF (M) 1 0 0 1 0
41 Brøndby Strand IK (2) 1 0 0 1 0
42 AB (Liga 2) 1 0 0 1 0
43 Herlufsholm GF (Liga 2) 1 0 0 1 0
44 Virum-Sorgenfri BK (M) 1 0 0 1 0
45 Aakanden GF (Liga 2) 1 0 0 1 0
46 Kr. Værløse IF (1) 1 0 0 1 0
47 Helsinge Fodbold (2) 1 0 0 1 0
48 Taastrup FC (M) 1 0 0 1 0
49 Valby (1) 1 0 0 1 0
50 Hekla (1) 1 0 0 1 0
51 Fremad Valby (1) 1 0 0 1 0
52 Hellas (M) 1 0 0 1 0
53 Allerød Fodbold Klub (1) 1 0 0 1 0
54 Vanløse (1) 1 0 0 1 0
55 IF Bytoften (1) 1 0 0 1 0
56 Skjold (1) 1 0 0 1 0
57 Frederiksværk Fodbold Klub (1) 1 0 0 1 0
58 Glostrup (Liga 2) 1 0 0 1 0
59 KFUM BK, Roskilde (Liga 2) 1 0 0 1 0
60 FC Rudersdal (M) 1 0 0 1 0
61 FC Nakskov (Liga 2) 1 0 0 1 0
62 Store Merløse IF (3) 1 0 0 1 0
63 Brønshøj BK (Liga 2) 1 0 0 1 0
64 IF Skjold Birkerød (M) 1 0 0 1 0
65 Ringsted IF (M) 1 0 0 1 0
66 Himmelev-Veddelev BK (Liga 2) 1 0 0 1 0
67 Jægersborg BK (2) 1 0 0 1 0
68 Køge Nord FC (1) 1 0 0 1 0
Kommentarer
  • Rasmus Glyrup
    Solrød vinder straffesparkskonkurrencen med 5-4.
Kampgalleri