Menu

Kamprapporter

Nyere
Side 1 af 0
Ældre

Hovedsponsor

Hovedsponsor

Hovedsponsor

Hovedsponsor

Klubnyt 17. juni kl. 22:24
Muligt nyt klubhus
Klubnyt
19. januar kl. 07:58 Udvikling i samarbejdet med Brøndby IF i drenge ungdom - læs
Aktiviteter
01. september kl. 11:21 Mestermaskotten Nanok fra Brøndby var på besøg i Solrød 1 sept.
Klubnyt
29. juni kl. 23:13 Så sikrede Solrød FC oprykning til Danmarksserien
Nyhedsarkiv
14. juni kl. 22:41 Nyt U17-U19 miljø klar efter sommerferien i Solrød

Støt Solrød FC gennem OK

Det Stærke Hold

De Gode Støtter

U19-1 DrengeU19 Drenge Mester (04-05) Efterår • Pulje 1

Ude mod
B. 73, Slagelse
14. aug
Kl. 12.00
Stadion Vest
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår - Pulje 1

Drenge 2005/2006 - U17U17 Drenge Mester (06) Efterår • Pulje 1

Hjemme mod
Vordingborg IF
14. aug
Kl. 14.00
Solrød Idrætscenter
U17 Drenge Mester (06) Efterår - Pulje 1

Drenge 2005/2006 - U17U17 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 3

Ude mod
Greve Fodbold
14. aug
Kl. 13.00
Greve Idræts Center
U17 Drenge 2 (06) Efterår - Pulje 3

U14 DrengeUngdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 • Pulje 1

Hjemme mod
HVB/Gundsølille (Liga 3)
23. aug
Kl. 18.30
Solrød Idrætscenter
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 - Pulje 1

U14 DrengeUngdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 • Pulje 1

Hjemme mod
HVB/Gundsølille (rk. 2)
24. aug
Kl. 18.30
Solrød Idrætscenter
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 - Pulje 1

U14 DrengeU15 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1

Ude mod
Taastrup FC
13. aug
Kl. 11.30
NyBolig Park - Kunstgræs
U15 Drenge Mester (08) Efterår - Pulje 1

U14 DrengeU15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3

Hjemme mod
AIK 65 Strøby Fodbold
13. aug
Kl. 10.00
Solrød Idrætscenter
U15 Drenge 3 (08) Efterår - Pulje 3

U13 DrengeUngdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 • Pulje 1

Ude mod
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
23. aug
Kl. 18.30
Strøbyhallen
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 - Pulje 1

U13 DrengeUngdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 • Pulje 1

Hjemme mod
Suså IF (rk. 2)
7. sep
Kl. 18.15
Solrød Idrætscenter
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 - Pulje 1

U13 DrengeU14 Drenge 4 (09) Efterår • Pulje 4

Ude mod
Lynge-Broby IF
12. aug
Kl. 17.30
Frederiksberg Skole
U14 Drenge 4 (09) Efterår - Pulje 4

U13 DrengeU14 Drenge Liga 3 (09) efterår • Pulje B

Ude mod
Ølstykke FC
20. aug
Kl. 12.00
Ølstykke Stadion Kunstgræs
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår - Pulje B

U12 DrengerUngdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 • Pulje 1

Ude mod
Vallensbæk IF (M)
23. aug
Kl. 18.30
Vallensbæk Idrætscenter
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 - Pulje 1

U12 DrengerUngdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 • Pulje 1

Ude mod
FC Lejre (rk. 3)
23. aug
Kl. 18.30
Lejrehallen
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 - Pulje 1

U12 DrengerU13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår • Pulje 3

Ude mod
Greve Fodbold
14. aug
Kl. 11.30
Greve Idræts Center
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår - Pulje 3

U12 DrengerU13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår • Pulje 6

Hjemme mod
Rødvig G&I
10. aug
Kl. 19.00
Solrød Idrætscenter
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår - Pulje 6

U12 DrengerU13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår • Pulje B

Hjemme mod
Vanløse
21. aug
Kl. 10.00
Solrød Idrætscenter
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår - Pulje B

U10 drengeU11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår • Pulje 3

Ude mod
B. 73, Slagelse
20. aug
Kl. 11.00
Stadion Vest
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår - Pulje 3

U10 drengeU11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår • Pulje 4

Ude mod
Holbæk B&I
14. aug
Kl. 11.00
Holbæk Sportsby
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår - Pulje 4

U10 drengeU11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 5

Ude mod
Køge BK
13. aug
Kl. 10.00
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår - Pulje 5

U9 DrengeU10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 • Pulje 1

Hjemme mod
Rosenhøj BK
28. aug
Kl. 10.00
Solrød Idrætscenter
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 - Pulje 1

U9 DrengeU10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 • Pulje 4

Ude mod
Glostrup
28. aug
Kl. 10.25
Brøndby Stadion
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 - Pulje 4

U9 DrengeU10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 28/8 • Pulje 1

Ude mod
Borup IF
28. aug
Kl. 10.00
Holbæk Sportsby
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 28/8 - Pulje 1

U9 DrengeU10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 • Pulje 3

Ude mod
Rosenhøj BK
28. aug
Kl. 10.25
Solrød Idrætscenter
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 - Pulje 3